![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Черняхівська районна громадська організація “Україна – це МИ” запрошує всіх рибалок Черняхова на установчі збори, які відбудуться 1 квітня о 10.00 в великому залі районного будинку культури.
Порядок денний:
1. Внесення змін до Статуту ЧРГО “Україна – це МИ”;
2. Прийняття плану заходів, щодо взяття в оренду водойми в смт.Черняхів (черняхівський ставок).
Запрошуються всі небайдужі.
Серед запрошених представники влади: С.П.Поліщук – голова Черняхівської райдержадміністрації, Н.І.Рибак – голова районної ради, І.В.Бабицький – Черняхівський селищний голова.
З 1 квітня!
Влада зробить першоквітневий прикол і не прийде на захід