![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Минулого тижня Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ» разом із працівниками Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи здійснили обрізку сухостою і повалених дерев вздовж берегів Черняхівського ставка, у тому числі й на острові. У результаті дружної й згуртованої роботи навантажили майже машину дров
і відправили її до спортивної школи для опалення приміщень.
Організував ці роботи член керівної ради ЧРГО «Україна – це МИ», керівник сектору риболовлі громадської організації Сергій Дзюблик. Він зазначив, що обрізка сухостою продовжуватиметься й далі