Шановний товаришу Рижук, дайте Черняхову трохи грошей

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Черняхівської райдержадміністрації Василь Васильович Василиків офіційно звернувся до голови РДА Сергія Петровича Поліщука з проханням посприяти у виділенні коштів на розвиток районного спорту з Житомирського обласного благодійного фонду «Розвитку фізичної культури і спорту та Олімпійського руху», до якого на початку весни добровільно-примусово, під розписку збирали кошти із зарплат жителів Черняхівщини, запевняючи, що звідти даватимуть допомогу на місцеву спортивно-фізкультурну галузь. Вже і літо добігає кінця, не те що весна, – а спортсмени і фізкультурники Черняхівського району не бачили з вищезгаданого фонду жодної копійки. Не за горами ювілей Незалежності, а отже, святкування, а отже, спортивні змагання, які передбачають призи, а отже, і кошти, яких на цю галузь у районному бюджеті давно вже не було. Але, напевне, гроші є в обласному благодійному фонді. Шанс отримати ці кошти для Черняхівщини не найгірший, оскільки, кажуть, голова облдержадміністрації, незважаючи на лампочки, ставиться до очільника нашого району, досить-таки прихильно.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

3 коментарі to “Шановний товаришу Рижук, дайте Черняхову трохи грошей”

  • OCHERET says:

    Еге ж, дадуть вони грошей. Тримай карман ширше. Он кажуть, знову будуть збирати одноденний заробіток на підтримку якоїсь газети. Тільки не нашої, не місцевої.

  • реаліст says:

    Я повторюсь: казав пан – кожух дам…

  • Наталія says:

    Це якщо з нашого боку, з точки зору жителів Черняхова, то може і реально отримати якісь кошти. А якщо дивитися глобально, по всій Жиомирщині, нічого нам не світить. А василь Васильович за всі попередні роки показав що вміє сам винаходити кошти, отож і Сергій Петрович, як і його попередники, не особливо поспішає дбати про фінансування розвитку спорту в нашому районі. Та й для чого турбуватися про спортсменів Черняхова, знаходити кошти, якщо в Селянщині є чудовий СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ! Туди і кошти чималі потрапляють і діти там “спортивні”.

Залишити коментар

Gallery
12 14 35 img_6080
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930