Шановні керівники установ і організацій Черняхівщини, знайте: усі службові особи, які допомагають Партії регіонів у складанні бази прихильників, скоюють злочин.

Сьогодні, напередодні відзначення світовою спільнотою Дня державних служб, державні службовці Житомирщини насмішили інтернет черговим ляпом. Про це розповіла своїм читачам “Українська правда”.
Тож виявляється, чутки про те, що Черняхівська районна державна адміністрація (як і всі інші) вимагає від керівників різних установ і організацій списки їхніх працівників, котрі є прихильниками Партії регіонів, можуть бути правдою.
Вибори ще не стартували офіційно, проте керівництво вже гуртує адміністративний ресурс. Перший крок – складання списків прихильників правлячої партії.
У середу, 20 червня, пише “УП”, виконкоми районних рад у місті Житомирі отримали лист, автор якого – перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина Усольцева. В листі також згадується керівник обласного виборчого штабу Партії регіонів Олександр Никитюк, який за сумісництвом виявився ще й керівником апарату облдержадміністрації.
Згідно з листом, Партія регіонів формує базу своїх прихильників у державних установах соціальної сфери. При цьому керівникам ставиться чітка норма – не менше 20-25 таких прихильників на управління.
Подібний збір інформації суперечить закону “Про захист персональних даних”, яким забороняється збір та обробка персональних даних без згоди особи. До того ж у даному випадку очевидне використання адміністративного ресурсу задля партійних цілей, що також заборонено українським законодавством.
Отже, усі службові особи, які допомагають Партії регіонів у складанні бази прихильників, скоюють злочин.


1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

3 коментарі to “Шановні керівники установ і організацій Черняхівщини, знайте: усі службові особи, які допомагають Партії регіонів у складанні бази прихильників, скоюють злочин.”

  • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

    Щось схоже відбувалось в 2004 р перед виборами президента України , тоді ” насильницьким” чином під тиском та погрозою звільнення з роботи формували базу прихильників прем*єра – Януковича , згодом кандидата в гаранта Конституції України та силоміць записували в члени партії регіонів . Як виявилось це в значній мірі зіграло проти регіонів і їх лідера , як кажуть ” Насильно лагідним не будеш” .Застосування примусової методи майже завжди дає зворотній ефект. Так і в черговий раз повторюючи стару помилку , псуючи кашу зайвою мірою масла , режим готує собі одназначне знищення, коли це відбудеться питання часу і свідомості суспільства , головне чи здатна нація переступити через страх і безвідповідальність . Дякую . СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!

  • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

    Запитання до адміністрації сайту , вами було замовлено текст двох вимог СВОБОДИ до районної ради вони будуть опубліковані ?

  • zemlak says:

    Прсто партія регіонів дбає про нас,адже щоб купити квартиру в Києві потрібно 400-450 років працювати ось бачите Уряд дбає ,щоб ми жили якомога довше!

Залишити коментар

Gallery
26 dsc09698 img_6080 100_1023
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031