![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У першу чергу звертаємося до представників влади, керівників установ, підприємств та організацій, депутатів усіх рівнів, керівників громадських організацій та політичних партій, представників релігійних конфесій, що діють на території району.
З метою об’єктивного висвітлення подій, що відбуваються на території району, та з впровадження гласності в діяльність органів місцевого самоврядування й виконавчої влади, пропонуємо Вам, створити свою власну сторінку на нашому сайті. Так би мовити, мікроблог. Де Ви могли б вести пряму розмову з жителями Черняхівського району. Публікувати свою точку зору на ту чи іншу подію. Звітувати про виконнану роботу.
Отож із нетерпінням чекаємо на Вашу реєстрацію та відкриття онлайн – приймальні на нашому веб-ресурсі.
Все це Ви можете зробити на “Моя сторінка”