![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Тепер я не працюю в освітній галузі, але, як відомо, колишніх учителів не буває. Тому як депутат Житомирської обласної ради й голова Черняхівської районної державної адміністрації працюю так, щоб освітяни у нинішні скрутні часи почувалися в житті якомога більше захищеними.
Тому педагоги Черняхівщини повністю забезпечені зарплатнею до кінця року, отримують виплати за всіма статтями і не підуть у відпустку за власний рахунок. Надалі старатимуся зробити все, щоб так само почувалися працівники освіти інших регіонів Полісся та й усієї України.
Дорогі колеги, схиляюся перед Вашою невтомною працею, великим талантом сіяти мудрість і знання, любов’ю до дітей і рідного краю. Вірю Вам, люблю й шаную Вас ще й за те, що здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаю Вам відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й довгої людської пам’яті. А ще – талановитих і вдячних учнів.
Голова Черняхівської районної державної адміністрації П.В.Дзюблик
І Вас також зі святом!!
Хороший вчитель назавжди залишиться вчителем, бо в першу чергу це хороша людина.