![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Зібрали їх 8 квітня в Житомирі народний депутат України Павло Дзюблик та Ганна Івченко – голова спілки народних майстрів «Мистецьке Полісся», майстер народної творчості.
До Житомира за сприяння Павла Дзюблика приїхали молоді й старші люди з Радомишльського, Володарсько-Волинського, Черняхівського, Брусилівського, Народицького районів та міста Малина – в основному партійці «Народного фронту».
Захід тривав протягом дня, і в майстер-класах з виготовлення автентичних писанок, віночків, оберегів, прикрас-біжутерії, ляльок-мотанок, великодніх іграшок, створення декупажу взяли участь більше тисячі житомирян та жителів області.
Активісти з різних куточків Житомирщини отримали змогу повчитися, зокрема писанкарства, у справжніх майстрів. Тепер вони поділяться досвідом ще й зі своїми земляками. То ж коло тих, хто питиме з глибин народних традицій, розширюється.