![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
З цією метою з’являється все більше телефонних номерів на білбордах, на які можуть зателефонувати люди, котрі зіштовхнулися з проявами корупції.
Проте виникає питання: чим же завадив такій благородній меті – викрити корупціонерів – маленький, але такий важливий під час морального становлення нації прапорець, який майорів на білборді в центрі Черняхова на фоні великого Прапора України як символ того, що ми свідомі від малого і до великого?
Так, він був поганенько закріплений, похитнувся, нещасний, як похитнулася наша державність, яку ми словами на постері витягнемо з ярма своїми могучими справами, а де ж маленькі справи, де самосвідомість, шановні?