![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
ОЛЬГА ТАРНАВСЬКА
Із самого ранку в гімназії всі були в очікуванні дня самоврядування. Всім було цікаво, як це проходитиме. Оскільки я працювала фотокореспондентом, то крутилася в самому центрі подій.
Директором гімназії цього дня була член Асоціації учнівської молоді Катерина Петрова. Вона, як справжній директор, ходила і контролювала всі події, що відбувалися в школі – від технічного персоналу до завучів. Цього дня діти – дублери вчителів проводили уроки, а дублери завучів поринули у важку і копітку роботу, яку кожного дня виконують наші заступники директорів. Кожен отримав завдання, яке протягом дня виконував і про яке згодом звітував директору.
Всі уроки, які проводили учні, вдалися. Всі сектори АУМ були задіяні і займалися своєю роботою. Олена Феленюк під керівництвом Наталі Григорівни Шлапак сумлінно виконувала виховну роботу, Дарина Пивовар з Ольгою Василівною Ковальчук займалися організаційною роботою і ходили по уроках. Ірина Піліпейко разом з Аллою Юріївною Шевцовою займалися навчальним процесом, ставили заміни вчителям – предметникам, а Аліна Бабін разом із Ганною Іванівною Якобчук займалися науково-методичною роботою, відправляли учнівські роботи Малої Академії Наук на обласний етап та проводили аналіз науково-дослідницьких робіт.
Було проведено багато спортивних змагань і багато чого іншого. Закінчився день самоврядування святковою дискотекою. Загалом, усім надзвичайно сподобалось.