![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Завтра, в п’ятницю, 23 січня, В Черняхівському районному будинку культури відбудеться лялькова вистава “Зачарована рукавичка” Ірини та Яна Златопольських. Режисер-постановник вистави – дев’ятикласник Нікіта Перцев. Актори-ляльководи – працівники РБК Мирослава Кушнірук, Світлана Новицька, Ілона Свірська, Алла Цуд, Оксана Фещук. У ролі Їжачка – директор районного будинку культури Василь Капустін.
Ранкова вистава розпочнеться о 10.30, денна – о 14.00. Вартість квитка – 10 грн.
Запрошуються як юні, так і дорослі поціновувачі мистецтва.