![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Уже минуло близько місяця, як прибрали з дитячого майданчика біля «Вопака» дерев’яну скульптуру ведмедя без голови, вірніше без обличчя, а ще вірніше – без морди. Сусідський хлопчик каже, що ведмедика забрали в лікарню, і питає, коли він звідти повернеться.
Ми раді, що наш сайт причетний до «лікування» дерев’яної скульптури, адже на ньому місцевій владі нагадали, що не варто лякати обезголовленими постатями дітлахів або ж прищеплювати їм садизм.
А ще більше зрадіємо, коли відремонтований ведмедик повернеться на дитячий майданчик. Усі чекають.
Медмедика спіткала доля Сергія Лазо.