Європейський парламент вимагає звільнення Тимошенко й Луценка

Європарламент закликав Україну негайно звільнити засуджених за політичними мотивами.
Про це йдеться в ухваленій у четвер резолюції.
“Європарламент ще раз висловлює своє занепокоєння щодо судових процесів проти колишніх та чинних високопосадовців уряду, які не проводились у відповідності з європейськими стандартами справедливості, неупередженості, прозорості та незалежності”, – сказано в резолюції.
“Європарламент закликає до беззастережного негайного звільнення всіх в’язнів, засуджених за політичними мотивами, в тому числі лідерів опозиції”, – наголошується в документі.
Крім того, Європарламент “закликає українську владу вирішити ситуацію з в’язнями, ув’язненими за політичними мотивами, до початку виборчої кампанії”.
У резолюції європарламентарі також висловили жаль щодо засудження екс-прем’єра Юлії Тимошенко.
Також у резолюції закликають українську владу “розрізняти політичну й кримінальну відповідальність та внести відповідні зміни до існуючого кримінального кодексу”.
“Демократична боротьба за політичні рішення повинна відбуватись в парламенті та за участі виборців на вільних виборах, вона не повинна знищуватись особистими або політично-вмотивованими діями з кримінального переслідування та маніпулювання вироками кримінальних судів”, наголошується в резолюції.
Крім того Європарламент закликав владу “гарантувати об’єктивність та прозорість процесу касації у справі Тимошенко, який повинен відповідати правовим стандартам справедливості та загальноприйнятим у Європі практикам, а також вимагає припинити застосування вибіркового правосуддя, спрямованого проти політиків та інших опонентів”.
У резолюції зазначається, що відстрочка розгляду касаційної скарги Тимошенко є прикрою, а Європарламент “застерігає проти затягування належних судових процедур”.
Крім того, “Європарламент закликає українську владу забезпечити повну повагу до прав всіх ув’язнених, засуджених за політичними мотивами, в тому числі Тимошенко, Луценка та Іващенка, на адекватну медичну допомогу у належній установі, права мати доступ до своїх адвокатів без обмежень, права на відвідування родичами та іншими особами, на кшталт посла ЄС”.

Українська правда

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Європейський парламент вимагає звільнення Тимошенко й Луценка”

  • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

    Після того як рух капіталу та активи елітняка буде заблокованиий міжнародною спільнотою в світових фінансових артеріях дуже доречно було б громадянам України зняти абсолютно всю масу своїх коштів , що знаходяться на рахунках оліхархічних фін установ , тобто тимчасово вилучити значну частину обігового капіталу в бандидів .

  • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

    ” МАЮ ДУМКУ”. В ситуації що виникла довкола Державної мови України , мою на увазі злочинні спроби чинного диктаторського режиму, послуговуючи кремлю , порушуючи статтю 10 Конституції України таким чином розколоти та знищити Соборну національну державу , виникає потреба створити ЧЕРНЯХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ . Першочерговим почином котрого має бути примушення районної зради зайняти принципову офіційну відкриту Конституційну позицію у вигляді відреагування на ситуацію відповідною заявою ,як що вона на це ще здатна в чому я сумніваюсь! СЛАВА УКРАЇНІ!,,

Залишити коментар

Gallery
33 dsc02544 dsc_0195 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930