![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Щойно відбулася зустріч добрих друзів, яких поєднує одна благородна справа: у Черняхів прибули представники італійської благодійної організації «Друзі без кордонів» на чолі з керівником проекту сеньйорою Полі та меценатом сеньйором Фабриціо.
Цього разу на лацкані піджака сеньйори Полі виблискувала новенька медаль – відзнака українського уряду, яку вручили італійській організації у дні 25-річчя Чорнобильської катастрофи за 20-річну плідну роботу з оздоровлення українських дітей, у тому числі – й постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС. Учасники італійської делегації були задоволені, що їхня праця визнана в Україні на такому високому рівні.
У райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» за участю голови районної ради Наталії Рибак, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Мартиненка, селищного голови Івана Бабицького, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ліни Мілевич, де було обговорено подальшу співпрацю в оздоровленні дітей Черняхівщини.
Члени делегації, серед яких були представники родин, у яких гостювали юні черняхівці, з нетерпінням чекали на зустріч із дітьми, які стали майже членами їхніх сімей. Спочатку така відбулася в гімназії, а потім – і в ЗОШ І-ІІ ступенів. Микола Сироїд – директор Черняхівської гімназії – поінформував гостей про створення в навчальному закладі «Європейського клубу», а також запевнив, що в районі докладуть спільних зусиль, щоб організувати все-таки на базі гімназії факультатив із вивчення італійської мови.
Гості з інтересом відвідали районний краєзнавчий музей. Вони подякували черняхівцям за гостинність і за виховання дітей. Як зазначила сеньйора Полі, переважна більшість наших діток є дуже чемними й дисциплінованими, що слугує прикладом для їхніх ровесників в італійських сім’ях.
Можна сказати, що з приїздом італійців на Черняхівщині розпочато підготовку до нового сезону оздоровлення дітей в гостинних сім’ях неповторної Італії.