10 причин чому потрібно голосувати за Євгена Добряка

 1. Тому що він порядна та чесна людина

Євген Дмитрович з 2007 року є Народним депутатом України та за цей час, на відміну від інших,  не став мільйонером.

2. Тому що принциповий

Попри всі намагання купити депутата (пропонувалося 7 мільйонів доларів) не став «тушкою».

3. Тому що народний

Як і всі члени фракції БЮТ-Батьківщина – не голосував за пенсійну реформу, податковий кодекс, мовний законопроект та інші антинародні закони.

4. Тому що не «одноденка»

Завдяки Євгену Добряку у 2008 році майже всі школи району отримали новенькі парти та стільці. А Ксаверівська амбулаторія, додатково, новенький автомобіль. Підтримка району в подальшому припинилася, оскільки керівництво району не співпрацювало з депутатом.

5. Тому що не популіст

Мало хто знає що завдяки поданню Євгена Добряка Кабінет Міністрів в 2008 році прийняв постанову №531. Згідно цієї постанови було виділено 3,5 мільйонів гривень на будівництво першої черги Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. (спортивний зал)  та 300 тис.грн. на станцію знезалізнення води.

6. Тому що не балабол

За чотири роки сспівпраці з Євгеном Добряком не пригадується жодного випадку коли б він дав обіцянку й не виконав її.

7. Тому що добрий.

Лікар нейрохірург за освітою. Провів більше 15 безкоштовних операцій мешканцям 66 виборчого округу. Й надалі продовжує надавати допомогу всім хто звертається.

8. Тому що професіонал.

За період каденції Євгеном Дмитровичем було подано 18 законопроектів, серед яких законопроект «Про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування», «Про лікарське самоврядування» а також більше 500 депутатських звернень та запитів.

9. Тому що земляк

Євген Дмитрович  хоч і народився в Києві своє дитинство провів у с.Нянівка, Малинського району, а нині проживає у самому Малині.

10. Тому що це єдиний кандидат від опозиційних сил.

На відміну від інших Євген Добряк не приховує свою партійність.  Член ВО «Батьківщина» з 2003 року. Нині балотується до Верховної ради по 66 виборчому окрузі.

Прийдіть  28 жовтня на виборчу дільницю й віддайте свій голос за об’єднану опозицію та Євгена Добряка.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

9 коментарів to “10 причин чому потрібно голосувати за Євгена Добряка”

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  О.О.ПРЕЗЕНТУЄ ДОБРЯКА ЯК КАНДИДАТА ВІД СЕБЕ ТОБТО ВІД О.О(ОБ*ЄДНАНА ОПОЗИЦІЯ) , АЛЕ ЖОДНОГО СЛОВА ПРОТЕ ЩО ВІН Є УЗГОДЖЕНИМ КАНДИДАТОМ ТАКОЖ ВІД О.О ТА ВО”СВОБОДА” . ЯКЩО О.О ТА ЄВГЕН ДОБРЯК ЦУРАЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ ( ПРИЧИНА ВІДОМА ВОНА МАЄ ЕТНО-ДЕМОГРАФІЧНУ ПРИРОДУ ) , ТО ЧИ НЕ МАЄ МОРАЛЬНОГО ПРАВА ЧЕРНЯХІВСЬКА “СВОБОДА” РЕАГУВАТИ АДЕКВАТНО , ТА БРАТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРИЙНЯТИ ТА ОПРИЛЮДНИТИ ОКРЕМУ НЕОФІЦІЙНУ ДУМКУ З ЦЬОГО ПРИВОДУ ВИХОДЯЧИ З РАДИКАЛЬНИХ НАЦІОНАЛ ПОТРІОТИЧНИХ СПОГЛЯДАНЬ ПРОПОНУЮЧИ СВОЇМ ПРИХИЛЬНИКАМ СВОБОДУ ВИБОРУ МІЖ ТИМ ЧИ ІНШИМ ОПОЗИЦІЙНИМ ДО ВЛАДИ МАЖОРИТАРЩИКОМ , ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ ПРОТЕ ЩО НАЦІОНАЛ -ПАТРІОТИЧНА МОТИВАЦІЯ З НАШОЇ ТОЧКИ ЗОРУ Є ВИЗНАЧАЛЬНОЮ , ЩО ФАКТИЧНО ЗУМОВЛЮЄ МОЖЛИВІСТЬ РІЗНИХ ВАРІАЦІЙ. ЗАЯВЛЯЮ ПРО ТЕ ЩО НЕХТУВАННЯ “СВОБОДОЮ” В ОФІЦІЙНИХ ТА НЕОФІЦІЙНИХ ПОВІДОМЛЕННЯХ ПРО ВИСУВАННЯ ДОБРЯКА ВІД ОСНОВНИХ СИЛ ОПОЗИЦІЇ ЗІ СТОРОНИ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВИБОРЧОГО ШТАБУ О.О Є ПОМИЛКОЮ ТА НЕДООЦІНКОЮ ЗРОСТАЮЧОЇ ПОТУГИ НАЦІОНАЛІСТІВ НА ТЕРЕНАХ НАШОГО РАЙОНУ, ЩО ДІЄ НЕ НА КОРИСТЬ ЄВГЕНА ДОБРЯКА І МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО СУМНИХ НАСЛІДКІВ .

 • Невірич says:

  А я думав що інформація про те що “Свобода” це політ проект ПР це просто плітки. Виходячи з твого коменту Юрій розумію що це правда.
  А голосувати потрібно за Гречаного. І правильно йому сказав Поліщук: “Не знімай свою кандидатуру, Сергію, ти виграєш”.
  Анатоліч ми з тобою.

  • Демченко says:

   Нормально… Голова адміністрації регіонал Поліщук вказує ударівцю Сергію Гречаному, що йому робити. причому Невірич в курсі всіх справ. Прицьому називає Свободу політпроектом ПР. Не смішіть людей дядьку. Весь Черняхів знає що Малашевич працює за ідею. І за правильну ідею – національну.

 • Гайдамака says:

  І одна причина (але головна) чому не треба голосувати за Добряка. Тому що непрохідний.

  • Вірний says:

   З Ваших слів необхідно голосувати за Журавського, адже тільки він “прохідний”.
   Голосувати потрібно за чесних та порядних, і якщо ми всі прийдемо й проголосуємо за Добряка, то не такий він уже й не прохідний як Ви шановний собі думаєте.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  СОЦІАЛ-НАЦІОНАЛЬНА ПАРТІЯ СТВОРЕНА 14 ЖОВТНЯ 1991 РОКУ на ОСНОВІ ОБ*ЄДНАННЯ РАДИКАЛЬНИХ ВОЄНІЗОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ “ВАРТА” , “СІЧ” , “ПЛАСТ” ТОЩО. ДОВГИЙ ЧАС ПАРТІЇ ВІДМОВЛЯЛИ В РЕЄСТРАЦІЇ ОСКІЛЬКИ В ГОЛОВАХ ЧИНОВНИКІВ ПАНУВАЛА РАДЯНСЬКА МЕНТАЛЬНІСТЬ. В 95 РОЦІ ПАРТІЮ ВСЕТАКИ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ. В 2004 РОЦІ СНПУ ПЕРЕЙМЕНОВУЮТЬ У ВО “СВОБОДА”, ЛІДЕРОМ “СВОБОДИ” СТАЄ ДВІЧІ ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ , ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СНПУ ОЛЕГ ТЯГНИБОК, ПІСЛЯ ЦЬОГО ЛІДЕР “НАШОЇ УКРАЇНИ” В.А.ЮЩЕНКО ВИГНАВ ТЯГНИБОКА ЗІ СВОЄЇ ФРАКЦІЇ. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ОСТАТОЧНО ЗФОРМУВАЛАСЬ ЛИШЕ В 2001 РОЦІ ПІД ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ КОТРІ ПРОЙШЛИ В 2002 р. В 2001 РОЦІ ПІД ВИБОРИ БУЛИ СФОРМОВАНІ ТАКІ ПОЛІТ ПРОЕКТИ ЯК ” ФРОНТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПОРЯТУНКУ “, ЩО ЗГОДОМ ОТРИМАВ НОВУ НАЗВУ – БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО , БЛОК ВІКТОРА ЮЩЕНКА “НАША УКРАЇНА”. НА МОМЕНТ УТВОРЕННЯ П.Р СВОБОДА ВЖЕ 10 РОКІВ, ЯК ЖЕ П,Р МОГЛА УТВОРИТИ “СВОБОДУ” ?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  АЛЕ Я ЩЕ РАЗ ВВАЖАЮ ЗА ПОТРІБНЕ НАГОЛОСИТИ ПРОТЕ ЩО КАНДИДАТОМ ВІД “БАТЬКІВЩИНИ ” ТА “СВОБОДИ” ПО 66 ОВК ЯВЛЯЄТЬСЯ ЄВГЕН ДОБРЯК ПОПРИ ВСІ ФОРМАЛЬНІ ТА НЕФОРМАЛЬНІ ЗАУВАЖЕННЯ З НАШОГО БОКУ.

 • Невірич says:

  А у вас Миколаю рожа на все 100 %. Ясно тепер що інші кандидати замісь конкретних дій (як …) торгували своїми …. Зовнішність буває оманливою.

Залишити коментар

Gallery
21 p1010265 100_1507 img_1073
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930