10 вересня в Черняхові на центральному стадіоні відбувся турнір з футболу пам’яті працівника фізичної культури і спорту Василикова Василя Васильовича

10 вересня в Черняхові на центральному стадіоні відбувся  турнір з футболу  пам’яті працівника фізичної культури і спорту Василикова Василя Васильовича. 8 вересня виповнюється 3 роки, як він пішов з життя. Тому, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районною організацією федерації футболу було прийнято рішення провести турнір пам»яті в рамках відзначення професійного свята працівників спортивної галузі.

Життя людини – це довгий шлях, сповнений радощів і смутку, труднощів та випробувань, перемог та поразок, успіхів та розчарувань. Такий шлях судилося пройти людині з великої букви – Василю Васильовичу Василикову. Це був кваліфікований спеціаліст,  надзвичайно талановитий організатор та активіст, добрий батько й чоловік.  Патріот, розумна, порядна з почуттям гумору людина. Таким  його пам’ятають рідні, друзі, колеги.

Василь Васильович народився 2 січня 1958 року на Львівщині. Закінчив Львівський інтернат спортивного профілю. Далі вступив до Львівського Державного інституту фізичного виховання та спорту. Отримав направлення на роботу в Вільську загальноосвітню школу, де працював вчителем фізичного виховання. В 1985 році  був переведений на посаду директора Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи , на якій пропрацював 2 роки. З 1987 року працював у відділі молоді та спорту райдержадміністрації.

Василь Васильович 27 років трудової діяльності віддав спортивному життю району.  Гуртував навколо себе людей, які не байдужі до спорту, завжди усім приділяв увагу: від дітей початківців до ветеранів спорту.

На урочистому відкритті заходу були присутні дружина Василя Вачильовича – Валентина Василівна, онука Дарина та сваха Валентина.

Заступник голови райдержадміністрації Людмила Іванівна Заворотнюк привітала всіх присутніх, згадала про ті часи, коли спільно працювали з Васильом Васильовичем та побажала перемоги найсильнішим.

Рідні, колеги та друзі побували на могилі В.В. Василикова. Згадували не лише про його як колегу, а й як про чоловіка, батька, дідуся. Про людину, яка завжди була патріотично налаштована й ніколи не була байдужою до долі України, про те, як любив рибалити й збирати гриби. І завжди був спокійним та поміркованим. Ніколи не поспішав, але завжди скрізь встигав.

Подібні турніри не лише популяризують спорт, а й нагадують про діяльність людей, які все життя віддали розвитку галузі фізична культура і спорт.

В турнірі прийняли участь п’ять команд. Місця розподілилися наступним чином:

1 місце – ФК «Технічний ліцей»

2 місце – ФК «Сали»

3 місце – ФК «Ветерани»

4 місце – ФК «Високе»

5 місце – ФК «Андріївка»

Кращим гравцем турніру став Євген Дідківський.

http://chernyakhiv-rda.gov.ua/

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Черняхівської райдержадміністрації

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
5 22 23 100_1060
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031