![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
12 липня, стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Понад 6500 випускників шкіл Житомирщини та інші абітурієнти почали подавати документи на вступ.
Як і в минулому році, процедура вступу проводиться в електронному вигляді через сайт ez.osvitavsim.org.ua.
Виняток є лише для тих категорій, які мають спеціальні умови, вступають за квотами або мають розбіжності в написанні прізвища, імені та по батькові в документах про освіту та сертифікатах ЗНО. У цих випадках абітурієнти можуть подати документи до приймальних комісій вищих навчальних закладів в паперовій формі.
У Житомирській області приймають заяви 4 державних, 1 комунальний і 5 приватних вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Абітурієнти можуть подати 9 заяв на місця бюджетного або регіонального замовлення не більше, ніж на 4 спеціальності.
У разі необхідності абітурієнти мають можливість отримати консультацію щодо роботи в електронному кабінеті вступника по телефону (044) 239-86-18 та електронною поштою ez@inforesurs.gov.ua
Також в приймальних комісіях при вузах надають технічну підтримку з питань подачі заяв через електронні кабінети.
Оприлюднення рейтингових списків для абітурієнтів, які подали документи на денну форму навчання і надходять за сертифікатами ЗНО, творчих конкурсів, вступних іспитів і квотами, відбудеться не пізніше 1 серпня.
http://zhzh.info/