14 червня в приміщенні Ченяхівського районного будинку культури звітував директор Черняхівської гімназії Микола Сироїд та вручали свідоцтва про про базову загальну середню освіту

У звіті директора йшлося про роботу колективу навчального закладу протягом останнього року. Його доповнили педагоги, гімназисти, батьки. В основному говорили про позитивне.
Вільних місць у залі майже не було: більше трьохсот батьків, до сотні учнів, сімдесят учителів. Обрали нову Раду школи.
Найбільше хвилювалися випускники дев’ятих класів: кожному з них вручили свідоцтво про базову загальну середню освіту, побажали успіхів у подальшому навчанні.
Владислав Горбалюк та Дмитро Кушніренко подарували від всіх випускників 2013 року проектор, чим порадували як директора, так і вчителів гімназії. В кінці свята батьки та учні фотографувалися на пам’ять
Гості цього дійства також побачили концерт, поставлений силами гімназистів та їхніх учителів. Саме з ним було пов’язане єдине неприємне враження,про яке перемовлялися батьки, виходячи після заходу на вулицю: переважна кількість пісень, які виконали діти на сцені, були російськомовними. Так наче і не в Україні живемо.VGDAxmxuhiAALYe0NpGQnM3N67GaH7SgwTKI3Xr81c4kRPk1IAfSeCU

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 3,60 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “14 червня в приміщенні Ченяхівського районного будинку культури звітував директор Черняхівської гімназії Микола Сироїд та вручали свідоцтва про про базову загальну середню освіту”

 • objecto says:

  Помітне негативне ставлення до гімназії. Ви б так, Маруся, все критикували, а не лише звіт директора цього навчального закладу. Коли це в нас батьки стали свідомими і почали обговорювати мову коннцертів, які ставляться в ДК? Бо те явище, про яке ви закинули в даній статті, помітне в будь-якому заході в нашому містечку, що відбувається на тій сцені! Не гарно, пані “журналістко”, не гарно .

  • Маруся Сагайдачна says:

   Це моя перша стаття на сайті. І перша критика.Не хвилюйтеся: вона не остання. Покритикую ще й інші заходи. Покритикую ще й таких “критиків”, як ви, які вважають батьків черняхівських гімназистів несвідомими. І не сподівайтеся: люди все бачать і все розуміють. Просто поки що мовчать. Але це поки що.

   • objecto says:

    Дайте мені точку опори і я переверну Землю, так ?) Тепер мені буде цікаво, як це у вас вийде. Однак, боюсь ви не Архімед=))

 • Юрій Малашевич. says:

  Авторка критикує доволі доречно та справедливо. Сьогодні посли закордонних держав намагаються на офіційному рівні вживати українську мову. Ломано, діалектизовано, але вони стараються, натомість наша безсоромна хохляризована та русофілірувана совкова бидлоеліта з фракції па… ре… і ко…па…вбиває мову своїх предків, своєї держави, своєї нації. Навіть Карл Маркс зазначав: “Чужою мовою в своїй державі розмовляє або раб або чужинець або окупант”.

 • Наталка says:

  Попросимо пані Марусю написати для учнів гімназії гарних українських пісень ,бо їх у нас на Україні практично немає особливо хорових,а укра.народни учні виконувати відмовляються?

Залишити коментар

Gallery
6 23 34 100_1598
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031