![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Турнір відбуватиметься в Черняхівському районному будинку культури. Початок – о 10 годині.
Таланти Полісся й усієї України змагатимуться в таких творчих номінаціях: вокал; хореографія; реп (rap); образотворче, декоративно-прикладне мистецтво; інструментальна музика; художнє слово; літературно-поетичний конкурс; журналістика; театр.
Серед учасників є і таланти Черняхівщини. Приходьте вболівати за них і насолоджуватися мистецтвом.