14 лютого нардеп Павло Дзюблик працював у Хорошівському районі

Завершився особистий прийом громадян у смт Хорошів.Проблемних питань вистачає: це і транспортне сполучення між населеними пунктами, і ремонт автошляхів, несанкціоноване випалення деревного вугілля знову активізувалося на території Хорошівського району, оплата праці держслужбовців потребує врегулювання, матеріальне забезпечення закладів дошкільної освіти, шкіл, а також обурює громадян оптимізація закладів освіти і я підтримую своїх виборців у їх збереженні, надійшло багато звернень на матеріальну допомогу громадянам по хворобі та інші.

Павло Дзюблик працюватиме над врегулюванням кожного питання. Вже має напрацювання по деяких з них.
Наприклад, депутатський запит щодо оплати праці держслужбовців вже підготовлений ним адже вона дійсно має бути конкурентноспроможною.
З текстом запиту та відпрвіддю на нього, зможете ознайомитися на сайті ВРУ.

Працюємо, тут інших варіантів не може бути.

Зустрівся нардеп з колективом Хорошівського районного військового комісаріату. Підкреслює, агітацією не займається!

Має на даний час спільне питання для обговорення з колективами цих установ, адже працює над вирішенням питання щодо впорядкування приміщень, де розміщені віськкомати.
Вже зазначав, працюючи  в Коростишеві, що планує підготувати депутатський запит, аби Хорошівський, Малинський, Коростишівський, Черняхівський міські та районні військові комісаріати вдалося включити в програму Міністерства оборони України по капремонту.

Крім того, обговорили законодавчу базу тематичну, створення нового профільного Міністерства, з яким тісно співпрацюють військові комісаріати.

І, звісно, прозвітував про свою роботу у районі, адже напрацювання за 4 роки є.

“Сподіваюся, що все задумане вдасться!”-зазначив Павло Дзюблик.

Зустрівся з колективом Хорошівського НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів 1».
Тут працюють професійні педагоги, які дбають про динамічний, змістовний та результативний навчально-виховний процес.
Приємно зазначити, що вони згуртувалися самі та об’єднали учнів навколо ідеї Еко-квесту «Наше Полісся», організованому нардепом минулоріч і отримали свою винагороду за це – 15 тис грн.
Крім того, Павло Дзюблик передбачив у державному бюджеті 1 200,00 тис грн на будівництво баскетбольного майданчика на подвір’ї закладу, який радує дітвору-урізноманітнює уроки фізичного виховання та дозвілля в цілому.
Сьогодні ж з колективом ми обговорили питання забезпеченості учнів підручниками для 9 класів, фінансування та доплати до заробітних плат, оптимізації загальноосвітніх шкіл та інші.

Дякую Вам за зустріч, я розумію, що є цілий ряд проблем, але Ви дружні та оптимістичні, а таких не перемогти!

Павло Дзюблик мав зустріч з колективом Зубринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та активом села. Приємна зустріч і змістовне спілкування.
Попри те, що школа минулоріч не долучилася до нашого Еко-квесту «Наше Полісся», в цілому жителі знають  роботу нардепа, про наші конкурси для дітей та молоді і налаштовані бути активними учасниками в поточному році.
Для даного навчального закладу невдовзі буде закуплена комп‘ютерна техніка за  подання нардепа до розпорядження Кабінету Міністрів України, аби учні сільських шкіл мали ті ж можливості, що і вихованці міських закладів освіти.

Виникли у місцевих жителів і інші питання, як от підключення школи і населеного пункту в цілому до мережі Інтернет, упорядкування місцевих доріг. Шляхи вирішення цих проблем вивчатимуть районні керівники, у разі труднощів,- Павло Дзюблик готовий долучитися та допомогти.

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
19 28 30 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930