![6 6](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Благодійний концерт до Дня матері відбудеться наступної суботи біля Житомирської обласної бібліотеки імені Олега Ольжича. Заходом опікується громадська організація «Я – мама», яка займається захистом прав жінок, дітей, сімей. Виступатиме Олександр Воєвуцький, гурти «Ретро» та «Зерно», талановиті діти. Початок концерту – о 12.00.
Усі зібрані на благодійному концерті кошти підуть на придбання імпланта та реабілітації для нашого земляка – трирічного Максима Рослика, який через хворобу втратив слух.
Давайте разом допоможемо хлопчику почути мелодійний світ звуків. Не будьте байдужі до чужої біди.
Приїздіть на концерт до Житомира.