![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У суботу, 15 липня, біля Будинку української культури в Житомирі з нагоди Всесвітнього дня шоколаду відбудеться найсолодше свято.
«До Всесвітнього дня шоколаду ми вирішили провести розваги для дітей і їх батьків, щоб вони активно відпочили і отримали подарунки. Всіх відвідувачів чекає насичена і цікава програма. До святкової програми залучені «Львівська майстерня шоколаду», «ябко» і «Домашня кроківка», – зазначила директор Будинку української культури Наталя Валуєва.
В програмі свята:
10:00 – Шоколадний ярмарок;
11:00 – Дитяча анімаційна програма «Шоколадні Вибрики»;
12:00 – Безкоштовний аквагрим, майстер-класи з виготовлення солодощів.
Варто додати, що Всесвітній день шоколаду відзначається щорічно 11 липня. Батьківщиною свята вважається Франція. Саме французи в 1995 році поклали початок цьому святу. Молоде свято досить швидко здобуло популярність і крім Франції широко відзначається в Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах як всередині Європейського союзу, так і за його межами.
http://zhzh.info/