![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Народний депутат України Павло Дзюблик, команда «Конкретних справ», ЧРГО «Україна – це МИ» традиційно запрошують черняхівців та гостей містечка на свято Водохреща, яке відбудеться на березі Черняхівського ставу.
Початок заходу – о 10.30.
Освячення води в Черняхівському ставку здійснить Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир,
Кожен бажаючий зможе пірнути у хрещенську воду, а потім зігрітися чаєм або кавою з печивом у прибережному ресторанчику «Маяк». Довершений смак напоїв – від Сергія Кальдіна. Пригощання безкоштовне – від Павла Дзюблика і «Конкретних справ».
У цей день згадаймо добрим словом нашого друга Ігоря Іщенка, Йоку, який був у центрі організації щорічних заходів у день Хрещення Господнього.