![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Народний депутат України Павло Дзюблик, команда «Конкретних справ», ЧРГО «Україна – це МИ» традиційно запрошують черняхівців та гостей містечка на свято Водохреща, яке відбудеться на березі Черняхівського ставу 19 січня, в суботу. Початок заходу – о 10.30.
Освячення води в Черняхівському ставку здійснить Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир,
Кожен бажаючий зможе пірнути у хрещенську воду, а потім зігрітися рибною юшкою прямо на березі ставу. Юшку зварять за особливим рецептом. Пригощання безкоштовне – від Павла Дзюблика і «Конкретних справ».