![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Діти впродовж 20 днів були забезпечені п’ятиразовим харчуванням, належними умовами проживання. Програма табору включала в себе цікаві конкурси, спортивні змагання, туристичні перегони, квести, ігри, розваги та багато інших корисних справ.
– Ми не забудемо кожну хвилину, проведену з нашими вожатими. Мрія кожного з нас – знову повернутися ще раз у табір «Світанок», покричати наші улюблені кричалки. Це великий стимул для молодших дітей – продовжувати досягати нових вершин, щоб мати змогу поїхати в «Світанок» ще,- розповіла Наталя, яка зі слізьми на очах поверталася додому.