![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Сучасна система відеоспостереження з’явиться вже незабаром у Високівській об’єднаній територіальній громаді на Житомирщині.Про це розповідає голова ОТГ Микола Бардук.
«За грант від ПРООН ми сьогодні реалізовуємо проект зі встановлення відеоспостереження. 20 відеокамер з’явиться у селах Високе та Забріддя на перехрестях, біля шкіл, у найбільш людних місцях. Вже провели необхідні мережі, приступаємо до встановлення самих камер. Маємо завершити вже найближчим часом», – зазначає Микола Бардук.
За його словами, вартість всього проекту становить 437 тисяч гривень. 337 тис. грн фінансує ПРООН, а 100 тис. грн – з місцевого бюджету та кошти підприємців.
Відео з камер спостереження буде надходити у відділ поліції та у спеціальні центри у селах Забріддя і Високе.
http://www.1.zt.ua/