![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
21 березня о 13:30 в Міжнародний День людини з синдромом Дауна на вулиці Михайлівській можна приєднатися до флеш-мобу “Всі ми різні, але всі ми рівні”.Житомирська міська рада наголошує, що проведення флеш-мобу ставить перед собою мету привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими здібностями, адже вони трохи відрізняються від звичайних людей в плані інтелекту і, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те, в чому вони відрізняються від звичайних людей, а часто і перевершують їх. Діти Сонця – дуже особливі. Вони вражають приголомшливою душевністю, відкритістю і наївністю. Вони дуже добродушні,життєрадісні і позитивні люди, самі охоче прагнуть до спілкування. День проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна вибраний не випадково, це двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми. Вперше цей День став щорічно відзначатися з 2006 року.
https://zt.20minut.ua/