![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Про це повідомляє офіційний сайт Черняхівської селищної ради http://chsr.gov.ua Громадські слухання стосуються якнайактуальнішої теми – ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Черняхівського району.
Пропозиції та зауваження стосовно цього питання приймалися по 23 червня на поштову адресу: смт. Черняхів, майдан Рад, 2 або електронну – chernyahiv@ukr.net та в усному вигляді по телефону 04134-4-21-34.
Громадські слухання щодо врахування пропозицій громадськості відбудуться в приміщенні Районного будинку культури 24 червня. Початок –о 10 годині.
24 червня також відбудеться 7 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Початок сесії – о 14:00.
На розгляд сесії виносяться такі питання:
1. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.
Інформує селищний голова І.В.Бабицький.
2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.
Інформує головний бухгалтер селищної ради Г.М. Давидюк
А давайте прийміть на сесії рішення щоб посадити вже величеньку ялиночку біля фонтану. Вона за рік-два підніметься і її вбиратимуть на Новий рік не витрачаючи коштів з бюджету на щорічне встановлення ( а кошти не маленькі). А ще давайте повернемо землю яку Бабицький віддав в оренду Райспоживспілці біля автостанції.(Для тих хто не розуміє, то є така секретна в районі організація яку кришує сам прем”єрміністр). З оренди цієї площі Райспоживспілка збирає за рік майже мільйон гривень. А Бабицький каже :” Навіщо нам в бюджеті так багато грошей?”.
Cкажіть будь ласка,у вас із кранів “миргородська” тече????????!!!!!!!!!!!! Звідки ціна на водопостачання????!!!!!