![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На Житомирщині визначили населені пункти та райони, в яких планують побудувати перші 25 амбулаторій за кошти державного бюджету у 2018 році. Адже реформування медицини передбачає насамперед розвиток сільських закладів охорони здоров’я.
Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.
«В рамках реформування медичної галузі у 12 районах Житомирщини визначено населені пункти, де є необхідність побудови нових амбулаторій. Для якісного надання медичних послуг жителям сіл та селищ в першу чергу ми пропонуємо створити амбулаторії у Бердичівському, Житомирському, Коростенському, Любарському, Олевському, Попільнянському, Пулинському, Радомишльському, Ружинському, Хорошівському, Черняхівському та Чуднівському районах. Це будуть сучасні 25 амбулаторій, в яких сільські жителі швидко зможуть отримати професійну медичну допомогу на первинній ланці», – зазначив Микола Суслик.
За його словами, амбулаторії будуть оснащені згідно табелю в повному об’ємі та всім необхідним обладнанням.
Проект мережі побудови нових амбулаторій на Житомирщині формували з урахуванням пропозицій об’єднаних територіальних громад.
http://zhitomir.life/