25 січня народний депутат України Павло Дзюблик працював у Черняхівському районі

Зранку здійснив особистий прийом громадян у Черняхові. Після нього відвідав загальноосвітні заклади новоствореної Вільської об’єднаної територіальної громади разом із її керівником Петром Бєлим, помічниками та іншими конкретносправівцями.

Почали з Новопільської школи. Як і обіцяв депутат школярам та педагогам, вручив їм сучасну оргтехніку, технічні засоби навчання. Зокрема разом із усіма в актовій залі перевірили роботу проектора, за допомогою якого можна переглядати на великому екрані не тільки статичний ілюстративний матеріал, але й навчальні чи художні фільми. Кажуть, давно про такий мріяли. Дорослі й діти звернулися про допомогу у вирішенні не лише деяких шкільних проблем, а й загальносільських.

Вільська школа зустріла народного обранця і його команду невеликим імпровізованим концертом, під час якого використали привезені заздалегідь технічні засоби навчання, придбані за  сприяння Павла Дзюблика. Зокрема розповідали про учнівський та вчительський колективи, демонструючи слайд-шоу за допомогою проектора. Кажуть, що задоволені і ноутбуком, і мультимедійною дошкою. Вони цього всього давно потребували. Дивно, як раніше такі творчі педагоги і талановиті діти обходилися без цих сучасних технічних засобів.

Із учнями, вчителями,  працівниками Зороківського козацького ліцею, його директором Олегом Шевцовим команда Павла Дзюблика дружить давно. Пишається ними, як і всі  земляки. І не тільки тому, що козачата постійно вдало захищають честь Житомирщини на всеукраїнському етапі військово-патріотичої гри «Джура», а педагоги приймають семінари колег із різних куточків Батьківщини. Це справді заклад нового типу, де виховують патріотів. Вони дякували  за проектор, мультимедійну дошку, ноутбук, особливо за мікшерний пульт і мікрофони, про які давно мріяли (козаки завжди були музикальними і співучими).

Маленька затишна Вишпільська школа була б іще затишнішою, коли б не температурний режим: бракує дров. Вільський сільський голова Петро Бєлий, запевнив, що з цією проблемою впораються найближчим часом. Після цього працюватимуть над термомодернізацією закладу. А поки що вчителі й директор школи дякували  за мультимедійний проектор. Разом із ними обговорили деякі аспекти його використання.

Депутат узяв участь у сході села у Вишполі. Зібрання було дуже емоційним, але нам йому із сільським головою Петром Бєлим і старостою Григорієм Лисюком вдалося направити його хід у конструктивне русло і серед ряду невирішених проблем, які нагромаджувалися роками, визначитися із нагальними – ремонтом дороги і врегулюванням автобусних маршрутів.  Тому відразу ж написали листа до очільника Служби автошляхів на Житомирщині Олега Антонюка з проханням виправити ситуацію. Разом оглянули приміщення Вишпільського фельдшерського пункту, який потребує ремонту. Роботи багато. І не тільки в медичному закладі.

Увечері дісталися Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи. І не пошкодували: хоча й утомилися, але від вправ на спортивних сучасних тренажерах не відмовилися. За  сприяння Павла Дзюблика їх закупили в цей позашкільний заклад разом із тенісними столами, м’ячами й іншим спортивним інвентарем на суму понад 100 тисяч гривень. Але ще більше задоволення отримали від споглядання того, із яким натхненням на новому обладнанні займаються юні спортсмени, від щирої вдячності дітей, тренерів і директора спортивної школи Геннадія Гриневича. Спортивна слава Черняхівщини буде продовжена.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
20 35 100_1020 100_1617
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031