![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Другий обласний фестиваль хорів ветеранів війни і праці «Пісня єднає націю» цього року стане фестивалем-конкурсом: на переможця чекає гран-прі. На всіх інших учасників – зустріч зі старими друзями-хористами, а для всіх разом, включно з глядачами, – свято музики.
Фестиваль відбудеться 26 травня, у четвер, у Черняхівському районному будинку культури. Початок – о 12.00. Вхід вільний.
Під час фестивалю збиратимуть кошти на лікування Галини Пантус та Нелі Сус.
Перший фестиваль «Пісня єднає націю» відбувся в Черняхові 2014 року. Срібночолих ветеранів тоді приймали краще, ніж відомих зірок. І не тільки через глибоку шану до представників старшого покоління та їхнього непереможного ентузіазму: тоді на черняхівській сцені квітло справжнє мистецтв.
Завітайте на фестиваль – отримаєте море задоволення. Вхід вільний.