Хмаринка тегів

27 березня відбулися сходи сіл у Новополі та Окілку

В Окілківському будинку культури  перед присутніми виступив голова Вільської ОТГ Петро Бєлий. Він поділився з  місцевими жителями   планами  подальшого розвитку громади. Зокрема йшлося про відкриття асфальтного заводу та реабілітаційного центру на території Вільської ОТГ.

Також Петро Бєлий зазначив, що 1 квітня відбудеться «суботник» із благоустрою  сіл. Петро Віталійович закликав всіх взяти активну участь у толоці.

Для селян найголовнішими є земельні питання: оренда землі, пасовища, розподіл ділянок та ін. Актуальною є тема легальних сміттєзвалищ. Не менш болючим є питання самогоноваріння . Петро Віталійович звернувся до присутніх з проханням не займатися цим, адже це дуже небезпечно і до того ж карається законом.

На сході села були  присутні представники району. Начальник сектору культури Черняхівської РДА Павло Гринь  відмітив роботу Петра Віталійовича, похвалив  за  його активну позицію щодо розвитку громади.

Також перед присутніми виступила методист районного відділу освіти Світлана Чикалюк. Вона поділилася думками  щодо створення дитячого садочку в Окілку.

А депутат громади Віталій Гудзюк радо погодився допомогти у придбанні всього необхідного на «суботник». Окрім цього, пообіцяв посприяти у  правильному розподілі місць, відведених для пасовища.

Далі про свою роботу перед присутніми прозвітував в.о старости Петро Бовтік. Зокрема – про освітлення села, ремонт доріг та інше.

Цього ж дня був схід села і  в Новополі. В актовій залі зібралися місцеві жителі, депутати громади, представники  району.

  

Всі присутні жваво обговорювали питання  благоустрою села. А це  знову ж таки ремонт доріг, освітлення вулиць,  відновлення будинку культури у Новополі і ряд інших питань. У селі багато молоді, якій нема куди подітись, вони вимушені йти на дискотеку в сусідні села Окілок чи Ксаверівку.

Петро Віталійович  повідомив присутнім, що вже є проект  відбудови клубу.

На сході села були  присутні районні керівники. Головний податківець району Ігор Процюк  розповів про сплату податків.

Методист відділу освіти  Лариса Мазур похвалила учнів Новопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів за активну участь в житті школи.

Далі про свою роботу перед присутніми прозвітував в.о старости Петро Бовтік. У залі  часто виникали суперечки між місцевими жителями  та Петром Миколайовичем, але все вдалося вирішити мирним шляхом.

Після сходу був концерт. Його підготували місцеві аматори  сцени Окілківського будинку культури. Для всіх присутніх  звучали пісні  про героїв АТО, про батьків, про село…Також були смішні сценки. Артистам дякували  аплодисментами .

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930