![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У ході квесту триватиме пошук на місцевості з використанням оригінальних підказок. Приз – скарби Немирича.
Якщо ви молоді й завзяті патріоти, які цікавляться історією рідного краю, запрошуємо вас об’єднатися в команди по 8-10 чоловік, активно пригадати історію Черняхова і звернутися до організаторів заходу для реєстрації: 0674113178.
Захід відбудеться за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика.