![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У традиційному обласному волейбольному турнірі пам’яті Аркадія Зорі, який відбувся 25.02.2013року, виграли представники Житомирського агротехнічного коледжу. У фіналі змагання вони з рахунком 2:1 переграли волейболістів з Агроуніверситету. Трійку призерів замкнули спортсмени з Хмельниччини. Обласний волейбольний турнір пам’яті Аркадія Зорі у Житомирі проводиться 8-ий рік поспіль, і цього разу за його призи сперечалися 15 команд з Олевську, Бердичева, Коростишева та інших районних центрів нашого регіону. Серед них і наша команда з Черняхова.
ну то яке місце в черняхівців?
ЩО ТАМ ФУТБОЛ ЧИ ВОЛЕЙБОЛ ! ОСЬ В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ НОВИЙ ВИД СПОРТУ ЗВЕТЬСЯ “ЛЕНІНОПОВАЛОМ”, НАРАЗІ ТУРНІРНУ ТАБЛИЦЮ ОЧОЛЮЄ КОМАНДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМАНДА З НОВОГРАДУ-ВОЛИНСЬКОГО ТА ЖИТОМИРА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВИРІШАЛЬНОЇ ГРИ , СПОДІВАЄМОСЬ ЩО ЧЕРНЯХІВЩИНА ТЕЖ НЕ ВІДСТАНЕ… “ЛУПАЙТЕ ЦЕЙ ГРАНІТ! НЕХАЙ НІ ЖАР, НІ ХОЛОД НЕ СПИНИТЬ ВАС ! …БО ВАМ ПРИЗНАЧЕНО СКАЛУ СЕ СЮ РОЗБИТЬ!
Команда Черняхівців зайняла почесне 14 місце!