![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Лише у 6 областях, у тому числі й на Житомирщині, укладено понад 60% від очікуваної кількості договорів із сімейними лікарями, – про це під час П’ятого Національного прес-клуб реформ «Децентралізація: результати, виклики і перспективи» повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк. Під час заходу П.Ковтонюк презентував тему «Медична реформа: успіхи та плани на 2019 рік» та поспілкувався з представниками регіональних ЗМІ. Він повідомив, що українці продовжують укладати договори з сімейними лікарями:
22 млн українців обрали свого сімейного лікаря. 76% пацієнтів задоволені лікарями, яких обрали. А в 2019 році буде запроваджено електронні медичні документи: карта пацієнта, направлення до спеціаліста, рецепт і лікарняний, – П.Ковтонюк.
Відповідно до оприлюднених даних найбільше – 85% договорів – укладено мешканцями Вінницької та Донецької областей. На Житомирщині цей показник сягає 60%. Лише 20% договорів укладено у Запорізькій області. Насамкінець спілкування із журналістами, заступник міністра охорони здоров’я висловив сподівання, щодо найпізніше у І кварталі 2019 року усі українці матимуть свого сімейного лікаря, адже вже з ІІ півріччя 2019 року стартуватиме друга фаза реформи, що стосуватиметься амбулаторного лікування.
Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ