![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Шахісти змагалися в стінах Черняхівського будинку культури.
Перед спортивними баталіями делегація від турніру вшанувала пам’ять нашого видатного земляка з Плехова, побувавши на його могилі.
Цьогоріч у змаганнях взяли участь 29 шахістів, серед яких – спортсмени всеукраїнського рівню. Як стверджують знавці, представницький клас шахістів перевищував обласні чемпіонати.
У нелегкій боротьбі перше місце виборов Дмитро Ніколайчук, друге – Давид Ратнер, третє – Ярослав Новицький. Усі вони з Житомира.
Призери й переможці та найактивніші учасники нагороджені медалями, грамотами й грошовими призами. Спонсори турніру – народний артист України Андрій Кондратюк (брат Миколи Кондратюка), Черняхівська райдержадміністрація та ЧРГО «Україна – це МИ».
Нагороди вручали народний артист України Микола Крндратюк та голова Черняхівської райдержадміністрації Павло Дзюблик.
Турнір проходив у дружній, теплій атмосфері. Під час заходу неодноразово згадували Миколу Кондратюка як прекрасну людину, славного земляка й гідного наслідування спортсмена та інтелектуала. Присутні зазначали, що саме такі люди і є символами нашого народу.
Гарні традиції треба продовжувати. Молодці.
Хотілосьби почути квартет “Гетьман” В Черняхові.
А Черняхівці не попали в трійку призерів?