![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Обласний Меморіал з шахів, присвячений пам’яті шахового композитора, міжнародного майстра, бронзового призера чемпіонату світу з шахової композиції Миколи Арсентійовича Кондратюка, відбудеться 7 червня (у неділю) в Черняхові, в приміщенні районного будинку культури.
Гарантований призовий фонд збільшено за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика, народного артиста України Андрія Кондратюка та приватного підприємця Олександра Свірчевського. Співорганізатор заходу – Черняхівська райдержадміністрація. Організаційний внесок – 20 грн.
Реєстрація учасників відбудеться 7 червня 2015 р. до 10 години.
Система проведення змагань – швейцарська. 7 турів. Швидкі шахи, 15 хвилин кожному учаснику до закінчення партії. В разі рівності очок місця визначаються за додатковими показниками:
1. скорочений коефіцієнт Бухгольця;
2. коефіцієнт Бухгольця;
3. Кількість перемог
Запрошуються всі бажаючі шахісти. Бажаємо успішного виступу!!!
Заявку про попередню участь у турнірі обов’язково подати до 6 червня 2015 року на електронну адресу shemet_marina@ukr.net.