![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У Житомирській обласній бібліотеці імені Олега Ольжича з 17 лютого по 1 березня діє фотовиставка житомирянина Валерія Логінова (позивний “Аскольд”), що є бійцем 95-ї аеромобільної бригади.
140 фотознімків, зроблених безпосередньо на передовій і які зображають побут військових, котрі перебували в зоні АТО, привабили до виставки вже значну кількість людей. Усі знімки зроблені на мобільний телефон без постановки та показують звичайні людські стосунки між бойовим-побратимами.
Ці світлини допоможуть людям зрозуміти, що насправді відбувається на Сході України, усвідомити на скільки нашим землякам потрібна підтримка кожного з нас та спонукатимуть прийняти участь у черговій благодійній акції від волонтерських організацій або ж самому стати її ініціатором аби засвідчити і свою небайдужість до спільного лиха.