Агенти затишку , тепла і чистоти Жадьківського колегіуму

Для того, аби успішно розвивалась така система, як навчальний заклад, потрібно докладати багато зусиль для забезпечення його фізичного функціонування. Адже потреба в комфорті, теплі, чистоті, смачних обідах є базовою, не забезпечивши котрої, годі чекати на високі результати вихованців та самовіддану працю вчителів. Саме такими агентам затишку, тепла і смакоти є технічний персонал Жадьківського колегіуму. Це люди, які чесно і сумлінно виконують свої щоденні обов’язки. Їх робочий день починається раніше, ніж у всіх. Вони першими зустрічають нас у фойє закладу, саме вони слідкують за вчасними дзвінками на урок і перерву, чистотою навчальних приміщень. Наші прибиральниці: Смолич Галина Василівна, Дем’янчук Алла Анатоліївна, Ковтонюк Тамара Сергіївна, Власюк Ірина Василівна – феї затишку і чистоти. До своєї роботи завжди підходять із завзяттям, сумлінням, а ще…творчістю. Адже вони займаються ще й озелененням приміщення колегіуму та «ландшафтним дизайном» прилеглої території. Кожна із господинь ретельно доглядає за своїми рослинами, вкладаючи у квіти любов і сердечну теплоту. Тому наш колегіум і влітку, і взимку прекрасний, ніби життєдайна оаза. Комфорт і затишок, створений руками наших чарівниць, надихає на творчу працю весь колектив.


Теплом, і не тільки душевним, забезпечують приміщення колегіуму наші кочегари: Содоль С. А., Власюк В. В., Мельниченко С. А, Ковальчук П. Ф. Ці чоловіки – майстри своєї справи. Вони ніколи не шукають причин, зате завжди знайдуть спосіб зробити свою роботу якісно. Наші кочегари не чекають, що хтось їм привезе необхідне паливо. Натомість власним транспортом (серед якого і кобила Моська) вивозять із лісу і доправляють до навчального закладу виписані складометри дров. Приємно усвідомлювати, що поруч є чоловіки, за якими надійно, як за камінною стіною.


Господинею «гарячого цеху» можна назвати нашого неперевершеного кухаря Грушак Клавдію Василівну. Ця тендітна, на перший погляд, жінка насправді спроможна впливати на настрій чи не всього учнівського колективу. Адже, якщо дитина сита, то і наука не йде до бука. Нікого не залишають байдужими котлети і борщі Клавдії Василівни, а рецепт смачнющого рататуя випрошують найвідоміші в окрузі господині.

Прикладом пунктуальності та толерантності у Жадьківському колегіумі є наш водій Лисюк С. М. Сергій Маркович не просто класний водій шкільного автобуса, він ще і вихователь, і старший товариш для наших учнів. Завжди коректно зробить зауваження, якщо учні поводяться нечемно, наставить на «шлях істинний». Не зважаючи на те, що маршрут у нас найдовший, а дорога найгірша, автобус завжди напоготові, завжди вчасно доправить до пункту призначення. Сергій Маркович зі своїм «підопічним» працюють злагоджено і точно, як швейцарський годинник.


Патроном всього колективу техперсоналу є заступник директора з господарської частини Грушак В. А. Валерій Андрійович мотивує своїх підлеглих власним прикладом. Він завжди в роботі: лагодить, те що поламалось, майструє необхідні механізми, допомагає і в котельні, і в їдальні, і на подвір’ї. Діяльність нашого завгоспа може слугувати чудовим прикладом метафори «золоті руки».
Виховання підростаючого покоління – справа нелегка. Вона потребує злагодженої роботи всіх ланок. Тут не може бути нічого другорядного. Тож забезпечення життєдіяльності колегіуму – одне з провідних завдань.
Шановні техпрацівники, прийміть щиру вдячність від учнів і вчителів колегіуму за вашу невтомну і самовіддану працю!

Заступник директора Жадьківського 
колегіуму Л. А. Яковенко

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
4 8 p1010265 dsc02544
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031