Андрій Кос: « Майбутнє – в наших руках»

Голова організації «Свідоме покоління», відомий черняхівський музикант, учитель інформатики Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Андрій Кос ще кілька років тому не міг уявити, який внесок здійснюватиме в розвиток  організованого дозвілля молоді та її залучення до участі у громадському житті.

mr2fqvxvwdu

Народився Андрій у простій родині й у житті всього досягає сам. Ще з дитинства зрозумів, що освічені люди цінуються найбільше, тому до навчання завжди ставився серйозно, деякі роки навіть був відмінником. Часто брав участь у різних олімпіадах, зокрема займав призові місця з географії на області.

Закінчив Житомирський державний  університет імені Івана Франка, але не бачив себе педагогом. Проте припускав, що коли доведеться вчителювати, то викладатиме географію або історію.

Як часто буває в житті, ці два предмети йому не знадобились і він став учителем інформатики та улюбленим педагогом багатьох школярів.

Ідея створення молодіжної організації «Свідоме покоління» зародилася в нього після революції Гідності, бо  питання патріотизму більше не могло бути особистим для кожного. Андрій разом із однодумцями прагнув змін.  Командою, в яку входили  Денис Поліщук, Андрій Кос, Ірина Кос, Віталій Кріль та Денис Климчук,  організація почала свою діяльність.  Яскравий сплеск патріотизму поповнив її ряди  на 30 чоловік, але через рік значно вщух, і нині  «Свідоме покоління» об’єднує двадцятеро активістів.

Незабутні проекти організації – це Мегамарш у вишиванках, флешмоб до дня народження Тараса Шевченка  та концерт до Дня Незалежності.

Андрій вважає: «Наша організація  повинна й буде існувати, бо вчить молодь проводити час культурно. Молодь – це майбутнє, і я мрію про те, щоб у нас воно було світлим та безхмарним. Для цього потрібно триматися разом, адже лише тоді зможемо творити добро та змінювати наше містечко в кращий бік».

Андрій Кос також розвивається як музикант, створивши дует «Не такий» зі своїм другом на ім’я Віталій Кріль. Два роки тому до Дня закоханих вони записали пісню «Скажи чому?» Зараз хлопці планують створити повноцінний гурт, узяти ще одного гітариста та барабанщика для того, аби мати змогу вийти на більш професійний рівень.

Викладаючи свої відео на ютюбі,  дует був готовий чути на свою адресу як похвалу, так і критику. Нині  під відео на пісню «По-новому», яка набрала 22 тисячі переглядів, достатньо і позитивних, і негативних коментарів. Один із користувачів залишив такий відгук: «Багато в нас патріотів співаючих і красномовних, так само як і переживаючих діаспор, але далі слів чомусь ніколи не виходить. Що ви готові запропонувати для того, аби жити краще, а не по-новому?». На це Андрій відповів: «Я дуже ціную та поважаю тих людей, які зараз знаходяться в зоні  антитерористичної операції, там воюють мої знайомі. Недавно демобілізувався  хлопець із нашої організації. Вони для боротьби мають зброю в руках. Я ж по натурі  мирна людина, тому своєю зброєю вважаю слово. На мою думку, для того аби почати жити краще, потрібно усвідомлювати проблеми і тільки тоді ми зможемо шукати шляхи та альтернативи їх подолання».

Щодо музикальних вподобань Андрія Коса, то він надає перевагу саме українським гуртам, таким як «O.Torvald», «Бумбокс» та «The HARDKISS». На питання про те, яким  він бачить майбутнє України,  відповідає: “Перш за все я хочу, щоб в майбутньому молоді люди не втікали за кордон на заробітки. Багато хороших спеціалістів працюють там, деякі з українських авторів активно друкуються в закордонних газетах та журналах. Для мене Україна майбутнього – це зелена й квітуча, впевнена в своїх силах, могутня держава з потенціалом інтелектуалів, яка розвивається. Я вірю, що саме ми зможемо зробити її такою, якщо проявимо патріотизм та розвиватимемо економіку, політику, аграрну й наукову сфери своєї країни, а не чужих».

_v7reqejnm un-_hbkopvg vqgvrm_rhqc uu0mfromdck

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Андрій Кос: « Майбутнє – в наших руках»”

 • Юрій Малашевич says:

  « Майбутнє в руках молоді, абсолютно згоден, але…
  Коли відбуваються політичні вибори молодь ігноруючи їх бездумно віддає своє майбутнє в руки старшого покоління.
  Більшість молоді пасивно в своїх політичних устремліннях. Однак кожне демократичне суспільство зацікавлене в активній громадянській позиції своїх членів і, особливо, молоді, як стратегічного ресурсу суспільства. Рішення стоїть перед Україною завдання побудови громадянського суспільства неможливо без активного залучення молоді в суспільне життя.
  Активність молоді, формування її громадянської і життєвої позиції, бажання брати участь в ухваленні державних рішень – це запорука національної безпеки. Однак практика проведення виборів різних рівнів показує, що активність молодого виборця останнім часом знижується. Існує безліч факторів, що впливають на електоральне відчуження молодих виборців: психологічні, історичні, соціальні, економічні та інші.
  У Вітчизняній політичній традиції їх прийнято об’єднувати в три основні групи: правовий нігілізм, недовіра до влади, негативна соціальна адаптація. Таким чином, стає очевидною актуальність вироблення комплексу заходів щодо формування політико-правової культури молоді, подолання її електоральної пасивності, вибудовування діалогу між молодим поколінням і органами державної влади.
  Тому в мене є велике бажання та прохання до молоді брати активну участь в побудові свого майбутнього через участь у виборах.
  Таким чином молодь дійсно буде впливати на своє майбутнє.

 • Дід Панас says:

  Эслі б молодость знала єсли б старость могла…

 • Баба Настя says:

  Молодим у нас кругом дорога, а старим кругом у нас почьот

 • Джеймс Бонд says:

  Андрій Кос звісно гарний парєнь, і пайот, і танцує, і улибки дарить дівкам, патріот… Жаль толька, шо гонору у нього до фіга аж шкала лопає. Парєнь,будь попроще. А ви Юрій Малашевич хто б да гаваріл. Прімєр беріть із молодого мущіни. А то только ваш нос к верху да рот постоянно откритий как будто Ноmo Sapiens в аутє. Пишіть замєткі про людєй трудоголіков.. А то только політіков восхваляєтє.. Нє харашо ето.

 • Баба Настя says:

  Не знаю хто Ви шановний Джеймс Бонд, проте нашкрябаний вами петрогліф, бо його коментом важко назвати, тягне не вище рівня піщерного пітеконтропа, навіть не неандартальця. А тому для вас – палеолітичного примата, нагадаю, що сучасвне людство і є вид Людина Розумна, тобто Ноmo Sapiens. Але вам Бонд, ще до цього рівня розвитку і розуміння як австралопітеку до ноутбука.Тому не позорте імя розумного
  Джеймса Бонда своїм примітивним шемпанзячим коментуванням.

Залишити коментар

Gallery
3 27 p1000148 100_1565
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930