![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
26 жовтня в день свята чудотворного образа Іверської ікони Божої Матері Його Високопреосвященство Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир очолив святкову Божественну Літургію та водосвятний молебень у храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері у Черняхові.
Шість років тому було відкрито цей прекрасний храм. Престол освятив тоді Блаженніший Митрополит Мефодій, нині, на жаль покійний. Відтоді, крім храмового свята, парафіяни відзначають і престольне.
Владиці співслужили клірики Житомирської єпархії УАПЦ.
У своєму повчальному слові до вірних архіпастир розповів про походження чудотворного образу та шанування святих ікон, адже вони є нагадуванням про присутність Божу, Богородиці і святих та їхню поміч людству.
Віряни поздоровили владику з престольним святом та подякували за побудову і оздоблення храму. Зазначили, що Черняхівський храм на честь Почаївської ікони Божої Матері є осередком духовності і патріотизму в районі.