![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
«Здійснюється віковічна мрія –постає Українська Помісна ПравославнаЦерква. Її благословеннапоява несе історичні зміни і для України, і для всього вселенського православ`я», – наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк після обрання Предстоятеля Української Помісної Автокефальної Православної Церкви,яким став Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. «Сьогодні справді великий День – День нашої духовної Незалежності», –підкреслив лідер НФ. «Свята Софія Київська, а з нею вся Україна,весь православний світ спостерігав,як наша Автокефальна Церква отримала свого предстоятеля»,– додав він. Арсеній Яценюк висловив найщиріші вітання Предстоятелеві Української Помісної Автокефальної Православної Церкви Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію: «Упевнений, Ви
поведете Церкву Українського народу до її гідного місця в родині Помісних Православних Церков». Лідер «Народного фронту» підкреслив, що для Української Помісної Православної Церкви розпочинається нова доба – «доба становлення, і вона потребує великих сил усіх українців». «Велика вдячність нашому народові, який молився за свою Церкву. Велика вдячність Вселенському патріарху і нашим церковним ієрархам за всі
мудрі рішення. Складаю шану Президентові України Петру Порошенку. У цій історичній події – його особистий і державний чин. Вітаю нас усіх! Вітаю Україну! Слава Ісусові Христові! Слава Навіки Богу!», – зазначив Арсеній Яценюк.