![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
«Кожен політик, який приїжджає до Вашингтона, Брюсселя чи Берліна, повинен говорити однією мовою – мовою захисту власної держави», – наголосив лідер «Народного фронту». Арсеній Яценюк підкреслив, що українські політики у Вашингтоні повинні боротися за Україну. «І кожен візит сюди повинен мати не партійну мотивацію, не захищати свою політичну партію. Я не приїхав сюди захищати коаліцію, чи політичну партію, чи Президента, чи будь-кого іншого. Я приїхав сюди захищати Україну. Захищати ті результати, які ми, як держава, добилися за останні чотири роки, в тому числі і ті, яких ми добилися разом з двома американськими адміністраціями», – наголосив він. Він повідомив, що, окрім безпекових питань, під час його зустрічей у Вашингтоні обговорювалася низка питань, які стосуються економічної співпраці. «Ми очікуємо на угоди з американськими компаніями, в першу чергу – з «Дженерал Електрік», – підкреслив лідер «Народного фронту», нагадавши, що в Україні вже працюють такі компанії зі США як Bunge, Cargill, Westinghouse, Holtec. Обговорювалося також і питання енергетичної безпеки, повідомив він, зокрема – проекту «Північний потік-2». Арсеній Яценюк запевнив, що американські політики чудово усвідомлюють, яку небезпеку цей проект несе для України, для Європи, і для Сполучених Штатів.