![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
«Університет людей поважного віку вирішує головну проблему літніх людей: тут вони отримують спілкування, отримують нові знання та відчувають себе потрібними», – зазначають організатори новоствореного факультету.Програма курсу складається із тематичних засідань на теми збереження здоров’я, правової грамотності, організації життя, вміння користуватися сучасними комунікаційними та інформаційними технологіями, тощо.
Заняття проходять у бібліотеках села Дениші, Корчак та Тетерівка. Всього в Тетерівській ОТГ здійснюють свою діяльність 2 будинки культури, 2 клуби, 2 центри культури і дозвілля та 3 бібліотеки.
http://auc.org.ua/