![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Василь Сухомлинський писав: “Дитина – це ніжний паросток, який стане могутнім деревом і вимагає до себе великої уваги”. Минають дні, години і хвилини, минають роки, які повертають нас до дитячого садочка.
Заклад дошкільної освіти сьогодні забезпечує повноцінний фізичний і загальний розвиток, розвиток особистості малюка відповідно до національних і загальнолюдських моральних цінностей, цілеспрямовано виявляючи і розвиваючи його різноманітні здібності, дає можливість кожній дитині максимально реалізувати себе в різних видах діяльності, вільно виявляючи ініціативу і творчість.
Діти проводять цікаво дошкільне життя. Вихователі розвивають інтереси, сприяють формуванню особистості дитини, розвитку її творчих нахилів, набуттю нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.
А тому для цього необхідні відповідні умови. А чи може прожити дошкільний заклад на сучасному етапі без допомоги? Далеко не завжди. Йти в ногу з сучасністю? Мати інноваційне обладнання? Для цього потрібна допомога.
Саме за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика були придбані меблі для дошкільного закладу №5 смт Черняхів. Не пустими обіцянками, а справами доводить своє призначення народного обранця. Робити добро – ось його кредо.
Від імені батьків групи «Казка» закладу дошкільної освіти №5 дякуємо Вам, Павле Володимировичу, за чудові меблі для наших діток.
Бажаємо Вам успіхів у подальшій роботі.
Тетяна Іванюха від імені батьків групи “Казка”