Чергова сесія Черняхівської селищної ради пройшла конструктивно

Друга сесія Черняхівської селищної ради  VІІ скликання, яка відбулася 15 грудня,  була абсолютно не схожою на сесію попередню – установчу – конфліктну і нервову. Як і мало статися між  людьми, які по-справжньому переймаються  інтересами жителів Черняхова і Новосілки, всі порозумілися і працювали конструктивно.

xPWAww9XFAU

Хіба що трохи задовго. Але це тому, що в абсолютно кожному питанні намагалися розібратися якнайдетальніше.

Депутати із фракції «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»  внесли поправки до регламенту  Черняхівської селищної ради  VІІ скликання, які дозволять зробити роботу цього органу місцевого самоврядування прозорішою. Зокрема інформація про  скликання та порядок денний сесій ради, а також проекти рішень ради, які підлягають обговоренню,  публікуватимуться не тільки в газеті «Нове життя» та оприлюднюватимуться на дошці оголошень у приміщенні селищної ради – їх можна буде побачити й на веб-сайті  Черняхівської селищної ради  та на інформаційних стендах  Черняхова  й Новосілки. Депутати підтримали ці поправки одностайно. Звісно, веб-сайт селищної ради ще потрібно створити.

Також конкретносправівці внесли пропозицію, щоб  виконавчий апарат ради забезпечував  отримання кожним депутатом проектів рішень та інших матеріалів, необхідних для розгляду питань порядку денного сесії, не пізніше, ніж за 3 дні до відкриття сесії. Пропозицію підтримали всі депутати. Це зробить роботу продуктивнішою. Черняхівський селищний голова Іван Бабицький зазначив, що невдовзі перейдемо на електронне самоврядування.

Детально були обговорені на сесії й бюджетні питання. Головний бухгалтер селищної ради Галина Давидюк  зазначила, що селищний бюджет уже виконано і на даний момент є невелике перевиконання – 50 тисяч гривень.

Сесія збільшила дохідну частину бюджету на 260 тисяч гривень за рахунок субвенції із районного бюджету. Ці кошти були направлені  на зарплатню працівникам дошкільних навчальних закладів, на придбання оргтехніки для Черняхівського ДНЗ №4  та нових книжок у бібліотеку  села Новосілки.

Із селищного бюджету також виділили  38 500  грн  для комунального підприємства  «Черняхів – Добробут» на  придбання генератора, фекального насоса, зварювального апарата й турбонасоса.

Депутат Віктор Комендант слушно зазначив, що слід працювати над тим, щоб це підприємство перестало нарешті бути дотаційним і почало саме заробляти кошти. Його підтримав депутат Віктор Іваницький і зазначив, що це питання потрібно вивчити окремо і винести на розгляд однієї із сесій. Член виконкому селищної ради Олександр Гибало  запропонував створити в перспективі окрему комісію з реформування цього комунального підприємства.

Депутати проголосували за виділення із селищного бюджету 414 тисяч гривень для проведення капітального ремонту вуличного освітлення по вулицях Житомирській, Коростенській і Калініна та 129 тисяч гривень на будівництво повітряної лінії для електропостачання очисних споруд по вулиці Індустріальній. Усі ці роботи планують закінчити до кінця цього року.

Крім цього, депутати піднімали питання ремонту тротуарів та вуличного освітлення, фіктивну відмову людей від земельних ділянок (городів) для отримання субсидій, введення посади інспектора із благоустрою, підтримку програми «Безпечне місто», яка передбачає відеоспостереження і роботу загонів «Козацької варти» з підтримання громадського порядку та багато інших.

Депутат Черняхівської районної ради Андрій Маційчук  назвав спільну роботу на сесії  змістовною і ще раз озвучив проблемні питання, які не вдалося до кінця вирішити селищним радам попередніх скликань: будівельне сміття на тротуарах, вивіз комунальним підприємством  твердого сміття із домоволодінь, наявність у Новосілці покинутих обійсть чи земельних ділянок, які можна було б віддати під забудову, наприклад, учасникам АТО; створення реєстру підприємств, які є злісними неплатниками податку за землю та багато інших. Закликав вирішувати їх спільно.

Депутат селищної ради і комерційний директор ТОВ «Даніко» Віктор Іваницький звернувся до колег-депутатів із проханням провести серед жителів  своїх вулиць  роз’яснювальну роботу з такого питання: слід якомога швидше підрізати кущі та дерева на узбіччях і тротуарах, щоб забезпечити ефективну роботу снігоочисної техніки, яку на абсолютно вигідних для громади умовах  готова надати фірма «Даніко», котра нещодавно придбала новий сніговий відвал.

Спільну роботу підсумував селищний голова Іван Бабицький, крім усього зазначивши, що наступна сесія буде позачерговою.

buSv8znQvMUDhPMHpCEYek

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 4,20 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Чергова сесія Черняхівської селищної ради пройшла конструктивно”

  • shaman says:

    Знову гроші на вітер.Нарешті черняхівці побачать на стовбах люстри з хрусталю. Пора вже починать ставок чистить, а то як гроші вкрасти.

Залишити коментар

Gallery
9 22 p1010265 100_1598
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930