![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Нещодавно вихованці Черняхівської музичної школи повернулися з перемогами із двох конкурсів: Всеукраїнського «Феєрія зірок» (Житомир), у якому Марина Гаркавенко та Марта Капустіна посіли перші місця в номінації «естрадний спів»), Римбалович Дмитро – ІІ місце (інструментальна музика, фортепіано), Стецюк Анастасія (номінація «естрадний спів») – ІІІ місце, та обласний відкритий фестиваль дитячої творчості «Лелеченьки» (Ємільчине), де Грицанчук Катерина (номінація «естрадний спів») та Бабкіна Анастасія (номінація «народний спів») посіли І-і місця, Капустіна Марта (номінація «естрадний спів») отримала Грамоту за участь.
До конкурсів учнів підготували викладачі І.М.Кальдіна та Я.В.Черняк.
Вітаємо з перемогами. Так тримати!
Оксана Атаманчук