![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Минулих вихідних відбувся чемпіонат області з бадмінтону серед дорослих. Черняхівський район представляла команда у складі одинадцяти чоловік під керівництвом тренера Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи Петра Крисюка.
У чемпіонаті взяли участь найсильніші бадмінтоністи Житомира, Рівного, Бердичева і Черняхова. Усі черняхівці виступили вдало і в загальному підсумку отримають перше або друге місце (підрахунки ведуться).
Черговий успіх черняхівських бадмінтоністів принесе високі бали під час формування фізкультурно-спортивного рейтингу району. Хоча в даному випадку район якраз і не долучився до цих змагань ні фінансово, ані організаційно. Своє плече, як завжди, підставив народний депутат України Павло Дзюблик, який і профінансував участь черняхівців в обласному турнірі з бадмінтону.