![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Тяжко захворів черняхівець Ігор Миколайович Іщенко. Йому вже зробили хірургічну операцію. Попереду – ще одна. Лікування й реабілітація потребують великих коштів.
Черняхівці знають Ігоря Іщенка як життєрадісну, дружелюбну й працьовиту людину, готову допомогти іншим у скрутну хвилину. Тепер такої допомоги потребує він сам.
Просимо перераховувати кошти на картку “Приватбанку” 5168757286828969 на ім’я Іщенка Ігоря Миколайовича.