![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
5 жовтня в Житомирі на вулиці Великій Бердичівській сталася ДТП. Близько 12.00 автомобіль Audi-A6 з іноземними номерами виїжджав на вулицю Велику Бердичівську з двору будинку №9 і зіштовхнувся з мотоциклістом, який їхав у напрямку майдану Соборного.
Постраждалий мотоцикліст — черняхівець Євгеній Нестерчук. Він учасник мотоклубу «Безтурботні Ангели», який займається організацією мотофестивалю «Великий Казан». У хлопця — перелом тазу та подвійний перелом ноги. Його друзі з мотоклубу «Безтурботні Ангели» звертаються до небайдужих земляків: «З вини водія автівки наш товариш потрапив у ДТП. Просимо всіх небайдужих допомогти Євгенію коштами на лікування».
Номер картки у Приватбанку – 5168 7555 2498 7803 – на ім’я В.В. Ванат.