![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Артисти Черняхівського районного будинку культури разом із вихованцями й викладачами Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості порадували жіноцтво Черняхівщини святковим концертом.
Перед концертом кращу половину Черняхівщини привітав голова Черняхівської районної ради Іван Бовсунівський. Побажав усім жінкам щастя, здоров’я, добробуту й мирного неба над головами.
Кожен концертний номер був напоєний щирістю й любов’ю. Концерт вели заслужений працівник культури України Василь Капустін та керівник лялькового театру Нікіта Перцев. Ведучі сипали жартами і навіть вручали жінкам подарунки, спускаючись до глядацької зали.